mbsts kitabı Ferhat Erdoğan
Haber Detayı
01 Nisan 2016 - Cuma 22:57
 
Görevde Yükselme Sınavı Yazılı Sonuçları ve Şube Müdürlüğü Sözlü Sınavı Yer ve Tarih Duyurusu
Diyanet İşleri Başkanlığı Görevde Yükselme Sınavı (Şube Müdürü, Din Hizmetleri Uzmanı, Eğitim Uzmanı, Şef) Yazılı Sonuçları ve Şube Müdürlüğü Sözlü Sınavı Yer ve Tarih Duyurusu
SENDİKA Haberi
Görevde Yükselme Sınavı Yazılı Sonuçları ve Şube Müdürlüğü Sözlü Sınavı Yer ve Tarih Duyurusu

"2015 Yılı Görevde Yükselme Sınavı"na (yazılı) Şube Müdürü, Din Hizmetleri Uzmanı, Eğitim Uzmanı, Şef kadroları için katılan adaylar sınav sonuçlarını, kullanıcı hesapları ile giriş yapacakları Başkanlığımız https://dibbys.diyanet.gov.tr adresinden öğrenebileceklerdir.

 

SINAV ADI ATANMAYA HAK KAZANAN EN SON ADAYIN YAZILI PUANI
Din Hizmetleri Uzmanı 70
Eğitim Uzmanı 70
Şef 70

 

Sınav sonucunda söz konusu kadrolara atanmaya hak kazanıp tercih yapacak adayların tercih işlemlerine ilişkin hususlar daha sonra ilan edilecektir.

 

"2015 Yılı Görevde Yükselme Sınavının (Şube Müdürü)" yazılı aşamasında başarılı olarak ilan edilen kadro sayısının beş (5) katına girerek sınavın sözlü aşamasına katılmaya hak kazanan adaylar "Sınav Giriş Belgesi"ni, kullanıcı hesapları ile giriş yapacakları Başkanlığımızhttps://dibbys.diyanet.gov.tr adresinden alabileceklerdir.

 

Şube müdürü kadrolarına müracaat eden adaylardan yazılı sınavda en yüksek puan alan adaydan başlamak üzere ilan edilen kadro sayısının beş katına kadar aday sözlü sınava çağrılmıştır. Sözlü sınava girmeye hak kazanan son adayla aynı puana sahip olan adayların tamamı sözlü sınava çağrılmıştır.

 

SINAV ADI SÖZLÜ SINAVA GİRMEYE HAK KAZANAN EN SON ADAYIN YAZILI PUANI
Şube Müdürü (Grup-I) 78
Şube Müdürü (Grup-II) 78

 

Şube müdürlüğü için sözlü sınava girmeye hak kazanan adaylar, T.C. Kimlik No'lu kimlik belgelerinden (nüfus cüzdanı, pasaport veya ehliyet) biri ve sınav giriş belgesi ile birlikte saat 09:30'da sınav giriş belgesinde belirtilen tarih ve sınav merkezinde hazır bulunacaklardır.

İlgililere duyurulur.

D.İ.B. İNSAN KAYNAKLARI GENEL MÜDÜRLÜĞÜ

 
 
 
Kaynak: Editör:
Etiketler: Görevde, Yükselme, Sınavı, Yazılı, Sonuçları, ve, Şube, Müdürlüğü, Sözlü, Sınavı, Yer, ve, Tarih, Duyurusu,

Ferhat Erdoğan mbsts

Haber Yazılımı