mbsts kitabı Ferhat Erdoğan
Haber Detayı
23 Mayıs 2016 - Pazartesi 18:19
 
Gerçek Oflu hocadan sahte Oflu hocaya ayar
Oflu Hoca olarak tanınan ve cesur vaazlarıyla halkın sevgisini kazanan Yasin Gündoğdu, Oflu Hoca’nın Şifresi filminin sahte hocasına ayar verdi.
- Haberi
Gerçek Oflu hocadan sahte Oflu hocaya ayar

Bartın’a geldiğini öğrendiğimiz ve kendisine ulaştığımız Oflu Hoca Yasin Gündoğdu ile sohbet ettik. Sohbet esnasında Oflu Hoca’nın Şifresi filminin hocasının da Bartın’ın Amasra ilçesine geldiğini hatırlattığımız Oflu Hoca Yasin Gündoğdu, sanat veya film adı altında milleti güldürmek adına ahlak ve dini kullanan ve bu yolla hem gençlerin ahlakını bozan hem de İslam karşıtlarının gözünde İslamı küçük düşürenlerin yanlış yaptığını söyledi.

Bunun din istismarcılarıyla ayni olduğunu belirten Gündoğdu, maalesef Müslüman’ın bile para verip gidip küfür izlediğine vurgu yaparak Enam suresi 68. Ayetinin mealini hatırlattı. “Ayetlerimiz hakkında münasebetsizliğe dalanları gördüğün zaman hemen onlardan uzaklaş ki, ondan başka söze dalsınlar. Eğer şeytan bun sana unutturursa hatırladıktan sonra hemen kalk, o zalimler topluluğuyla oturma.” Hal böyleyken rabbimizin emri buyken bir Müslüman hem de parasıyla böylesi ve benzeri İslamı ve hocaları küçük düşürücü filmlere rağbet etmesi düşündürücü dedi. Gündoğdu, keşke bunları sahte hocaya Amasra’da denk gelip yüzlerine söyleseydim, hem Of’umuzun hem de dinimizin imajına zarar veriyorlar dedi.

yeniakit

Kaynak: Editör: admin
Etiketler: Gerçek, Oflu, hocadan, sahte, Oflu, hocaya, ayar,

Ferhat Erdoğan mbsts

Haber Yazılımı